KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894102
nr 1289 4102
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Stuga i vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 74x52 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:37:44
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr